Mobilna Wulkanizacja Warszawa Emikal – usługi na najwyższym poziomie

BEZPOŚREDNI KONTAKT

DO SERWISU MOBILNEGO 512 965 904

Posiadamy w swojej firmie profesjonalnie przygotowany pojazd mobilny, która fma zamontowane na sobie wszystkie urządzenia wulkanizacyjne niezbędne do obsługi pojazdów w miejscu awarii, zamieszkania, bądź pracy. Dojeżdżamy do klienta w każde miejsce na terenie województwa mazowieckiego i świadczymy usługi z zakresu:

– Naprawy opon

– Wymiany opon

– Wyważenia kół

– Odkręcenia każdej „zapieczonej” lub uszkodzonej śruby w kole (nawet bez zapieczenia antykradzieżowego)

U NAS ZAPŁACISZ KARTĄ

CENĘ ZA DOJAZD POZA OBSZAR WARSZAWY USTALAMY TELEFONICZNIE

Potrzebujesz szybkiej pomocy fachowca? Masz problem na drodze? Pomożemy Ci! Firma Emikal oferuje usługi na terenie Warszawy oraz okolic. Duże doświadczenie, doskonalenie siebie oraz ciągłe podwyższanie jakości naszych usług, gwarantuje, że podejmowane przez nas działania są odpowiednio skoordynowane, precyzyjne oraz profesjonalne. Wiele osób prywatnych, jak również firm, zaufało nam w czasie niedogodności związanych z wulkanizacją i od tego czasu chętnie do nas wracają, co ukazuje, że każdy klient jest przez nas obsługiwany z należytą profesjonalnością. Ponadto do każdego zadania podchodzimy w sposób indywidualny, nie działając schematycznie, co pozwala na odpowiednią ocenę sytuacji oraz wprowadzenie działań, dzięki którym zadanie zostaje wykonane nie tylko dobrze, ale również sprawnie.

WULKANIZACJA MOBILNA – SZYBKA I FACHOWA POMOC NA DRODZE

Nasza firma oferuje dojazd do klienta, dzięki czemu pomożemy Ci usunąć usterkę na drodze, bądź też zmienić opony na miejscu, bez stania w długich kolejkach, ani dojeżdżania do warsztatu. Cały czas doskonalimy swój warsztat oraz wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów, oferując wiele udogodnień. Nasze działania polegają na dopasowaniu, naprawie, wyważaniu, jak również doradzaniu w sytuacjach, w których nie zawsze wiadomo co zrobić. Indywidualne podejście do klienta sprawia, że każdy otrzyma od nas pomoc, której potrzebuje.

MOBILNY SERWIS OPON  – SKUTECZNE DZIAŁANIE

W trakcie jazdy twoja opona uległa uszkodzeniu? To bardzo poważna sytuacja, która wymaga natychmiastowej reakcji. Nasz serwis przyjedzie o każdej porze dnia i nocy, aby jak najszybciej usunąć usterkę oraz umożliwić Ci dalszą jazdę. Oferujemy swoje usługi nie tylko wobec samochodów osobowych lub dostawczych, ale również tirów. Wieloletnia praca pozwoliła nam na zebranie doświadczenia, dzięki któremu poradzimy sobie z każdą usterką oraz każdym pojazdem. Zaufaj nam, gwarantujemy, że to będzie dobra decyzja. Sprawdź naszą mobilną wulkanizację w Warszawie!

PRACOWNICY MOBILNEGO SERWISU TO GRONO DOŚWIADCZONYCH FACHOWCÓW

Nasz zespół to fachowcy, którzy posiadają ogromne doświadczenie, jak również ciągle się doskonalą, aby spełniać wszelkie wymagania naszych klientów. Profesjonalne podejście, szybka reakcja oraz odpowiednia wiedza, gwarantują działania na najwyższym poziomie. Jak najszybsze działanie pozwala na zminimalizowanie zagrożenia, jakim jest niesprawny pojazd na drodze. Komplikacje mogą powodować nie tylko opóźnienia w podróży, ale również w dostawie towaru, kolejki na granicach, zmianę zamierzonych planów oraz wiele innych niedogodności, dlatego naszym priorytetem jest jak najszybsza pomoc. Mobilna Wulkanizacja Warszawa i okolice.

Kontakt

ul. Kopijników 75 (serwis stacjonarny 24h)
Warszawa, 03-274
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

504 692 051 – Serwis stacjonarny

512 965 904 – Serwis mobilny

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://wulkanizacja24h.waw.pl