Mobilna wulkanizacja Warszawa Ursynów

Znajdujesz się na warszawskim Ursynowie? Masz problem z odpaleniem samochodu lub doświadczyłeś innej awarii? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą- mobilna wulkanizacja Warszawa Ursynów to świetne rozwiązanie dla Ciebie. Zarówno kierowcom samochodów osobowych, jak i ciężarowych oferujemy kompleksowe usługi wulkanizacyjne m.in. naprawę opon, wymianę ogumienia, wyważanie kół oraz profesjonalną pomoc w wielu innych awariach. Oferta serwisu Emikal to najwyższa jakość obsługi a co najważniejsze skuteczne rozwiązanie Twoich problemów z autem! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami: Serwis stacjonarny- 504 692 051 lub Serwis mobilny- 512 965 904. Serdecznie zapraszamy!

Ursynów to dzielnica Warszawy, która leży na południu miasta, w sąsiedztwie innych dzielnic m.in. Mokotowa, Wilanowa czy Włoch. Zastanawiasz się, co wyróżnia to miejsce? Otóż, Ursynów jest bardzo dobrze rozwiniętą dzielnicą Warszawy, znajduje się tutaj wiele osiedli, centrów handlowych oraz innych lokali usługowych. Co więcej? Jest to także miejsce o sporym ruchu drogowym, przez co często dochodzi tutaj do mniejszych czy większych stłuczek. Mobilna wulkanizacja Warszawa Ursynów świadczy usługi wulkanizacyjne w pełnym zakresie. Specjalizacją serwisu nie jest tylko naprawa opon samochodów, ale także pomoc w przypadku wypadków w trasie. Choć często wykonujemy naprawy we wskazanym przez Klienta miejscu, w razie konieczności dysponujemy firmową, nowocześnie wyposażoną lawetą, dzięki czemu możemy przetransportować Twój pojazd do naszego warsztatu. Jednym z naszych głównych priorytetów jest zadowolenie i satysfakcja Klientów z osiągniętych efektów, dlatego zawsze chętnie służymy pomocą w rożnych sytuacjach. Gdy zabraknie ci paliwa również możesz liczyć na naszą pomoc. Oferujemy też pomoc, gdy Twój samochód nie chce odpalić! Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu możemy świadczyć nasze usługi nie tylko w serwisie, ale także we wskazanym przez Klienta miejscu.

Mobilna wulkanizacja Warszawa Ursynów to idealne rozwiązanie w przypadku nagłych awarii w trasie. Pracujemy 7 dni w tygodniu, przez 24h/ na dobę, zjawiając się na miejscu zdarzenia błyskawicznie po otrzymaniu zgłoszenia. Zapraszamy do kontaktu z nami!

Kontakt

ul. Kopijników 75 (serwis stacjonarny 24h)
Warszawa, 03-274
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

504 692 051 – Serwis stacjonarny

512 965 904 – Serwis mobilny

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://wulkanizacja24h.waw.pl