Mobilna wulkanizacja Wołomin

Przebywasz w podwarszawskim Wołominie? Twój samochód uległ wypadkowi lub złapałeś gumę? Jesteś w odpowiednim miejscu- mobilna wulkanizacja Wołomin pomoże Ci w każdej sytuacji! Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz m.in. wymiany opon, naprawy ogumienia, wyważania kół, czy napraw innych usterek. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Co istotne? Wszystkie nasze usługi świadczone są przez najlepszych specjalistów w branży. Serwis Emikal posiada nowoczesne pojazdy, sprzęty i urządzenia m.in. lawety, dzięki którym w razie potrzeby możemy przetransportować Twój pojazd samochód do naszego warsztatu. Oferta firmy to kompleksowa pomoc drogowa dostępna od ręki! Zainteresowany? Skontaktuj się z nami: Serwis stacjonarny- 504 692 051 bądź Serwis mobilny- 512 965 904. Zapraszamy!

Wołomin znajduje się nieopodal Warszawy. To właśnie bliska odległość od stolicy sprawia, że również i tutaj występuje spore natężenie ruchu. Rzecz jasna ma to również swoje odbicie w ilości kolizji, wypadków i stłuczek. Jednak możesz być spokojny, ponieważ mobilna wulkanizacja Wołomin przychodzi Ci z pomocą! Doświadczeni specjaliści oferują kompleksową pomoc wulkanizacyjną. Co więcej? Jeśli zajdzie taka konieczność, dostarczymy Ci paliwo we wskazane miejsce na trasie, a gdy samochód nagle zgaśnie, pomożemy Ci go odpalić. Nowoczesny sprzęt, wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra to pewność i gwarancja świadczenia usług na najwyższym poziomie. Wszelkie naprawy wykonujemy szybko, prawnie i co najważniejsze skutecznie. Jeśli potrzebujesz pomocy na drodze, nie wahaj się dłużej i sprawdź już dziś, jak działa mobilna wulkanizacja Wołomin! Dołącz do wielu zadowolonych Klientów, którzy już nam zaufali.

Oczywistą rzeczą jest, iż awaria opon może przytrafić się tak naprawdę każdego dnia i o każdej porze. Mobilny serwis opon Emikal służy Ci fachową pomocą o każdej porze, niezależnie gdzie się znajdujesz. Zawsze jesteśmy pod telefonem, aby w razie niespodziewanej awarii szybko udać się na miejsce i udzielić Ci pomocy.

Kontakt

ul. Kopijników 75 (serwis stacjonarny 24h)
Warszawa, 03-274
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

504 692 051 – Serwis stacjonarny

512 965 904 – Serwis mobilny

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://wulkanizacja24h.waw.pl