Mobilna wulkanizacja Kobyłka

Przebywasz obecnie w Kobyłce nieopodal Warszawy i Twój samochód uległ awarii? Mobilna wulkanizacja Kobyłka to pomoc profesjonalistów na najwyższym poziomie! Oferta naszego serwisu to m.in. wszelkie naprawy związane z ogumieniem a także naprawy różnych awarii i usterek w samochodach osobowych i ciężarowych. Pracujemy przez 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę- na miejsce zdarzenia przyjeżdżamy natychmiast po odebraniu zgłoszenia. Jeśli Twój samochód uległ poważnej awarii, w bezpieczny sposób przetransportujemy go firmową lawetą do naszego serwisu. Koniecznie zapoznaj się z bogatą ofertą Emikal i zadzwoń: Serwis stacjonarny- 504 692 051 lub Serwis mobilny- 512 965 904. Zapraszamy.

Kobyłka leży w powiecie wołomińskim, w bliskiej odległości od stolicy kraju. Miasto znajduje się w pobliżu wielu dróg, ulic i centrów handlowych. Takie usytuowanie sprawia, że można zaobserwować tutaj duże natężenie ruchu na drogach. Niestety ma to również odbicie w wielu wypadkach, stłuczkach i kolizjach. Z pomocą w tej sytuacji przychodzi profesjonalna pomoc drogowa. Mobilna wulkanizacja Kobyłka to grupa doświadczonych specjalistów, którzy świadczą usługi na bardzo wysokim poziomie. Niespodziewanie pękła opona w Twoim samochodzie? Oferujemy szybką i skuteczną pomoc związaną z serwisem wulkanizacyjnym. Ponadto, oprócz pomocy na trasie, możemy także dojechać do Klienta pod wskazany adres i tam przeprowadzić naprawę/ wymianę opon. Służymy też pomocą gdy zabraknie Ci paliwa na trasie lub Twój samochód nie będzie chciał odpalić. Wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia, dzięki którym żadna usterka samochodu nie jest nam straszna!

Mobilna wulkanizacja Kobyłka to nowoczesne rozwiązanie, szyte na miarę potrzeb Klientów. Jednym z naszych głównych priorytetów jest szybki dojazd we wskazane miejsce oraz skuteczna naprawa usterki. Dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu zdobywamy zaufanie coraz większej liczby Klientów. Jeśli potrzebujesz pomocy profesjonalistów- skontaktuj się z nami. Zapraszamy serdecznie!

Kontakt

ul. Kopijników 75 (serwis stacjonarny 24h)
Warszawa, 03-274
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

504 692 051 – Serwis stacjonarny

512 965 904 – Serwis mobilny

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://wulkanizacja24h.waw.pl