Mobilna wulkanizacja Warszawa Żoliborz

Oferujemy szeroki zakres usług wulkanizacyjnych na warszawskim Żoliborzu. Twój samochód odmówił posłuszeństwa lub niespodziewanie pękła opona? Jesteś w dobrym miejscu! Mobilna wulkanizacja Warszawa Żoliborz to profesjonalna pomoc na najwyższym poziomie. Jesteśmy dla Ciebie przez 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę. Główną specjalizacją naszego serwisu są przede wszystkim naprawy wulkanizacyjne m.in. wymiana lub naprawa opon, naprawa ogumienia czy wyważanie kół. Co więcej? Świadczymy także usługi naprawcze wielu różnych usterek i awarii w samochodach osobowych i ciężarowych. Zabrakło Ci paliwa? A może masz problem z odpaleniem auta? Koniecznie skontaktuj się z nami: Serwis stacjonarny- 504 692 051 lub Serwis mobilny- 512 965 904. Zapraszamy.

Żoliborz położony jest w północnej części Warszawy. Dzielnica graniczy m.in. z Bemowem, Wolą i Śródmieściem. Należy przyznać, iż natężenie ruchu na drogach jest tutaj dosyć spore, co z kolei przekłada się na ilość stłuczek, kolizji i wypadków. We wszystkich przypadkach niezbędna jest profesjonalna pomoc drogowa- mobilna wulkanizacja Warszawa Żoliborz. Czy wiesz, że wybierając naszą firmę, otrzymać możesz wiele korzyści? Oferujemy kompleksową naprawę lub wymianę opon, udzielamy również fachowej pomocy w przypadku nagłej usterki samochodu. Mobilny serwis Emikal dysponuje też nowocześnie wyposażoną firmową lawetą. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt wysokiej jakości, dzięki któremu możemy świadczyć nasze usługi w dowolnym miejscu, wskazanym przez Klienta. Pamiętaj, że oferta dotyczy pomocy nie tylko w nagłych sytuacjach, ale również w przypadku usług sezonowych. Zależy nam na satysfakcji Klientów, dlatego przywiązujemy uwagę do wszystkich nawet najmniejszych szczegółów. W każdej sytuacji możesz liczyć na pomoc doświadczonych specjalistów!

Mobilna wulkanizacja Warszawa Żoliborz to pełen profesjonalizm i najwyższa jakość! Wykwalifikowany zespół ekspertów wykona każde zadanie, abyś mógł jak najszybciej powrócić w dalszą drogę. Działamy szybko i skutecznie, zapewniając Klientom komfortowe i wygodne rozwiązania.

Kontakt

ul. Kopijników 75 (serwis stacjonarny 24h)
Warszawa, 03-274
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

504 692 051 – Serwis stacjonarny

512 965 904 – Serwis mobilny

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://wulkanizacja24h.waw.pl