Mobilna wulkanizacja Warszawa Praga Południe

Doświadczyłeś nagłej awarii auta? Jesteś na Pradze Południe? Dobrze, że odwiedziłeś naszą stronę! Mobilna wulkanizacja Warszawa Praga Południe świadczy kompleksowe usługi wulkanizacyjne m.in. wymianę opon, naprawę ogumienia, wyważanie kół oraz wiele innych napraw usterek w samochodach osobowych i ciężarowych. To nie wszystko- możemy dojechać w każde wskazane przez Klienta miejsce i przeprowadzić drobne naprawy na miejscu! Z kolei jeśli awaria okaże się być poważniejszą, firmową lawetą przetransportujemy Twój pojazd do naszego serwisu. Korzystając z naszej oferty, możesz otrzymać wiele korzyści a przede wszystkim oszczędzić cenny czas i pieniądze. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy wulkanizacyjnej- koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i zadzwoń: Serwis stacjonarny- 504 692 051 lub Serwis mobilny- 512 965 904.

Praga Południe leży w centrum Warszawy, po wschodniej stronie Wisły. To dzielnica którą wyróżnia duży ruch na drogach. Niezależnie od pory dnia natężenie ruchu jest tutaj spore! Niestety większa ilość samochodów wiąże się z większą ilością stłuczek, kolizji i wypadków. W tej sytuacji z pomocą przychodzi mobilna wulkanizacja Praga Południe. To idealne rozwiązanie dla kierowców w wielu sytuacjach kryzysowych. Pracujemy 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu- jesteśmy do Twojej dyspozycji nie tylko w przypadku naprawy ogumienia, ale również w wielu innych awarii. Jeśli zajdzie taka potrzeba dowieziemy paliwo i udzielimy pomocy przy odpaleniu Twojego samochodu. Komfort i satysfakcja Klientów to nasze największe priorytety! Emikal oferuje nie tylko stacjonarną wymianę opon, ale również profesjonalny i mobilny serwis ogumienia. Skuteczne działania doceniają nasi Klienci, którzy chętnie wracają w przypadku awarii i usterek. Warto dodać, iż mobilna wulkanizacja Praga Południe to zespół najlepszych fachowców w branży, dzięki czemu podejmujemy się realizacji wszystkich powierzonych nam zadań!

W każdej sytuacji możesz liczyć na nasza nieocenioną pomoc. Jedyne co musisz zrobić to skontaktować się z nami. WULKANIZACJA24HWAW to Twój najlepszy wybór. Zapraszamy.

Kontakt

ul. Kopijników 75 (serwis stacjonarny 24h)
Warszawa, 03-274
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

504 692 051 – Serwis stacjonarny

512 965 904 – Serwis mobilny

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://wulkanizacja24h.waw.pl