Mobilna wulkanizacja Jabłonna

Znajdujesz się w Jabłonnej pod Warszawą? Doświadczyłeś niespodziewanej awarii samochodu? Oferta naszego serwisu wulkanizacyjnego obejmuje w swoim zakresie najwyższej jakości usługi wulkanizacyjne m.in. wymianę opon, wyważanie kół oraz naprawę wielu innych usterek. WULKANIZACJA24HWAW dysponuje nowoczesnym sprzętem i pojazdami, które umożliwiają realizację zleceń, nawet w najbardziej skomplikowanych miejscach. Co istotne? Jeśli jednak awaria auta okaże się bardziej poważna- firmową lawetą przetransportujemy Twój samochód do naszego warsztatu. Mobilna wulkanizacja Jabłonna jest do Państwa dyspozycji 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Wystarczy zadzwonić: Serwis stacjonarny– 504 692 051 lub Serwis mobilny- 512 965 904. Zawsze możesz liczyć na naszą fachową pomoc. Zapraszamy.

Jabłonna leży w powiecie legionowskim, na północny wschód od stolicy kraju. Graniczy m.in. z Legionowem, Rajszewem oraz Łomiankami. To właśnie nieopodal Jabłonnej przebiega bardzo ruchliwa trasa, która często staje się przyczyną stłuczek i kolizji. Gdy dochodzi do wypadku, jasną rzeczą jest, że każdy szuka pomocy drogowej, która przyjedzie na miejsce zdarzenia najszybciej jak to możliwe. Mobilna wulkanizacja Jabłonna to idealne rozwiązanie w tym przypadku. Nasi doświadczeni specjaliści udzielą pomocy wulkanizacyjnej, w razie potrzeby dowiozą paliwo we wskazane miejsce oraz odpalą Twój samochód, jeśli ten odmówi posłuszeństwa. Choć naszą główną specjalizacja jest sezonowa wymiana opon, posiadamy wszystkie niezbędne maszyny i narzędzia potrzebne do świadczenia usług poza naszym serwisem. Mobilna wulkanizacja Jabłonna oferuje pomoc zarówno Klientom indywidulanym, jak i firmom. Jedyne co musisz zrobić, to skontaktować się z nami!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Emikal to pewność i gwarancja profesjonalizmu. W pracy wykorzystujemy tylko i wyłącznie sprawdzone narzędzia renomowanych producentów. Mobilna wulkanizacja Jabłonna to bardzo dobry wybór- dojeżdżamy na miejsce zaraz po otrzymaniu zgłoszenia. Nie zastanawiaj się dłużej, zadzwoń!

Kontakt

ul. Kopijników 75 (serwis stacjonarny 24h)
Warszawa, 03-274
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

504 692 051 – Serwis stacjonarny

512 965 904 – Serwis mobilny

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://wulkanizacja24h.waw.pl