Mobilna wulkanizacja Wilanów

Znajdujesz się w Wilanowie i Twój samochód nie chce odpalić bądź złapałeś gumę? W tej sytuacji konieczna jest pomoc profesjonalistów! Mobilna wulkanizacja Wilanów to rozwiązanie wszystkich problemów na drodze! Pomożemy Ci w każdej sytuacji m.in. wymienimy opony, naprawimy koła oraz dokonamy naprawy wielu różnych usterek i awarii w samochodach osobowych i ciężarowych. Mobilny serwis opon Emikal oferuje szeroki zakres usług, z których zawsze możesz skorzystać, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.
Dysponujemy też nowocześnie wyposażoną lawetą, dzięki której możemy przetransportować Twój samochód w każde wyznaczone miejsce. Jeśli zależy Ci na fachowej pomocy- zaufaj doświadczonym specjalistom. Skontaktuj się z nami: Serwis stacjonarny- 504 692 051 lub Serwis mobilny- 512 965 904.

Wilanów znajduje się po lewej stronie Warszawy, graniczy m.in. z Mokotowem. Niestety usytuowanie w pobliżu centrum kraju oraz wielu innych dzielnic sprawia, że często dochodzi tutaj do stłuczek i wypadków. Mobilna wulkanizacja Wilanów to doskonałe rozwiązanie dla kierowców. Oferta naszego serwisu obejmuje w swoim zakresie m.in. pompowanie opon, wyważanie kół oraz wiele innych. Jako priorytet stawiamy sobie satysfakcję i zadowolenie Klientów, dlatego też w razie potrzeby oferujemy dowóz paliwa we wskazane miejsce. Pamiętaj, jeśli Twój samochód ma problemy z odpaleniem- nie zwlekaj dłużej, zadzwoń! Gdy tylko skontaktujesz się z nami, natychmiast wyruszmy, aby Ci pomóc. Poradzimy sobie w każdych warunkach i nawet w bardzo zatłoczonych ulicach. Wyróżnia nasz najwyższa jakość usług oraz dbałość o każdy detal!

Mobilna wulkanizacja Wilanów zapewnia swoim Klientom szereg specjalistycznych usług, także tych realizowanych w terenie. Dzięki takiemu rozwiązaniu spełniamy wymagania wszystkich, nawet najbardziej wymagających osób. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, naprawa opon nie będzie już Twoim zmartwieniem. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

ul. Kopijników 75 (serwis stacjonarny 24h)
Warszawa, 03-274
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

504 692 051 – Serwis stacjonarny

512 965 904 – Serwis mobilny

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://wulkanizacja24h.waw.pl