Mobilna wulkanizacja Radzymin

Przebywasz w Radzyminie? Doświadczyłeś kolizji auta i potrzebujesz pomocy fachowców? Mobilna wulkanizacja Radzymin to strzał w 10! Oferujemy kompleksowe usługi wulkanizacyjne m.in.: wyważanie kół, naprawę ogumienia, wymianę opon oraz naprawę wielu różnych usterek w samochodach osobowych i ciężarowych. Wybór naszej firmy to jednocześnie wybór profesjonalizmu i najwyższej jakości! Mobilny serwis opon Emikal dysponuje nowoczesnym zapleczem- posiadamy wszystkie niezbędne akcesoria, urządzenia a także firmową lawetę, którą w razie zaistniałej sytuacji możemy przewieźć Twój pojazd do naszego warsztatu. Koniecznie przejrzyj naszą ofertę i zadzwoń: Serwis stacjonarny- 504 692 051 lub Serwis mobilny- 512 965 904. Zapraszamy.

Radzymin to miasto leżące w powiecie wołomińskim, w stosunkowo bliskiej odległości od stolicy. Nieopodal Radzymina przebiega wiele ruchliwych tras, a w samym mieście spotkać można dużo bloków, osiedli i centrów handlowych. Niestety takie usytuowanie sprzyja kolizjom i stłuczkom. W tej sytuacji na ratunek przychodzi kompleksowa pomoc drogowa- mobilna wulkanizacja Radzymin. Klientom oferujemy profesjonalną pomoc przez 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Ogromną zaletą naszego serwisu jest szybkość w działaniu, bowiem zjawiamy się na miejscu zdarzenia zaraz po otrzymaniu zgłoszenia! Specjalizujemy się m.in. w naprawie opon, wyważaniu kół, udzielamy też pomocy w przypadku problemów z odpaleniem samochodu. Co więcej? Jeśli Klient potrzebuje, możemy dowieźć paliwo we wskazane miejsce. Mobilna wulkanizacja Radzymin to precyzyjna odpowiedź na potrzeby Klientów! Jedyne co musisz zrobić, to zadzwonić i zgłosić usterkę, a my zajmiemy się resztą.

Stawiając na mobilna wulkanizacja Radzymin, otrzymasz profesjonalną pomoc drogową w pełnym zakresie! Uszkodziłeś koło w samochodzie i nie wiesz co zrobić? Nie zastanawiaj się dłużej, zadzwoń a nasz serwis przyjedzie do Ciebie i wykona wszystkie niezbędne naprawy. Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

ul. Kopijników 75 (serwis stacjonarny 24h)
Warszawa, 03-274
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

504 692 051 – Serwis stacjonarny

512 965 904 – Serwis mobilny

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://wulkanizacja24h.waw.pl