Mobilna wulkanizacja Warszawa Mokotów

Znajdujesz się na warszawskim Mokotowie? Doświadczyłeś nagłej awarii samochodu? Mobilna wulkanizacja Warszawa Mokotów to Twój strzał w 10! Wszystkie nasze usługi wyróżnia najwyższa jakość oraz precyzja wykonania. Nasi pracownicy to najlepsi fachowcy w branży- w razie potrzeby pomocy reagujemy natychmiastowo, dzięki czemu cieszymy się niezmiennie dobrą opinią wśród wielu Klientów. Oferta Emikal to nie tylko serwis wulkanizacyjny, ale także naprawa innych awarii i usterek samochodów osobowych i ciężarowych. Jeśli zależy Ci na szybkiej i profesjonalnej pomocy na drodze- nie zwlekaj, zadzwoń! Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę: Serwis stacjonarny- 504 692 051 lub Serwis mobilny– 512 965 904.

Mokotów leży w samym sercu Warszawy. Dzielnica graniczy z innymi równie ruchliwymi dzielnicami m.in. Ochotą, Ursynowem czy Śródmieściem. Ruch w obrębie dzielnicy jest naprawdę mega duży, dlatego często dochodzi tutaj do różnego rodzaju stłuczek i kolizji. Świetnym rozwiązaniem problemów w tej sytuacji jest mobilna wulkanizacja Warszawa Mokotów. Wszystkim naszym Klientom oferujemy profesjonalną pomoc wulkanizacyjną m.in. wymianę ogumienia, wyważanie kół oraz wiele innych usług. Pamiętaj, że nasi pracownicy są Ci w stanie pomóc praktycznie w każdej sytuacji! Co więcej? Dzięki nowoczesnym samochodom dojeżdżamy w każde, nawet bardzo skomplikowane miejsce. Zabrakło Ci paliwa? Twój samochód nie chce odpalić? Również w tych przypadkach nasi doświadczeni pracownicy służą fachową pomocą. Zawsze proponujemy Klientom najbardziej korzystne i optymalne rozwiązania, gdyż naszym priorytetem jest przede wszystkim zadowolenie Klientów. Wybierając WULKANIZACJA24HWAW możesz także skorzystać z nowocześnie wyposażonej lawety- w razie potrzeby w bezpieczny sposób przewieziemy Twój samochód do serwisu lub w inne wskazane przez Ciebie miejsce.

Bez względu na to, jaka awaria Cię spotkała- mobilna wulkanizacja Warszawa Mokotów pomoże Ci w każdej sytuacji! Działamy 7 dni w tygodniu 24h na dobę, skutecznie naprawiając wszystkie usterki. Zapraszamy.

Kontakt

ul. Kopijników 75 (serwis stacjonarny 24h)
Warszawa, 03-274
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

504 692 051 – Serwis stacjonarny

512 965 904 – Serwis mobilny

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://wulkanizacja24h.waw.pl