Mobilna wulkanizacja Marki

Jesteś w Markach pod Warszawą? Twój samochód nagle odmówił posłuszeństwa? Potrzebujesz pilnej pomocy profesjonalistów? Dobrze trafiłeś! Mobilna wulkanizacja Marki To rozwiązanie Twoich wszystkich problemów. Możesz nam w pełni zaufać, bowiem gwarantujemy kompleksową pomoc, która obejmuje m.in. naprawę ogumienia, wymianę opon a także naprawę wielu innych usterek. Jednak to jeszcze nie wszystko! W przypadku poważniejszej awarii samochodu, dysponujemy nowocześnie wyposażoną lawetą, dzięki której w pełni bezpieczny sposób przewieziemy Twój pojazd do naszego serwisu. Jedyne co musisz zrobić, to skontaktować się z nami: Serwis stacjonarny- 504 692 051 lub Serwis mobilny- 512 965 904. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 24h na dobę 7 dni w tygodniu!

Marki leżą w powiecie wołomińskim, po północno wschodniej części Warszawy. Miasto graniczy m.in. z Zielonką i Augustowem. Choć miasto nie znajduje się w samym centrum stolicy, jednak narażone jest na częste występowanie korków. Głównym tego powodem jest duża ilość ruchliwych dróg, która ma wpływ na liczne wypadki, kolizje i stłuczki. Doskonałym rozwiązaniem w tej sytuacji jest mobilna wulkanizacja Marki. Wykwalifikowany zespół specjalistów oferuje pomoc w każdej sytuacji. Gdy nagle zabraknie Ci paliwa, dowieziemy je we wskazane miejsce, jeśli samochód niespodziewanie zgaśnie, pomożemy Ci go odpalić. Nasz mobilny serwis opon wyróżnia jedna bardzo duża zaleta- niezwykle szybkie i sprawne działanie. Jednym z naszych głównych priorytetów jest wysoka jakość i standard świadczonych usług, dlatego przywiązujemy uwagę nawet do małych detali.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak poważne mogą być konsekwencje awarii i usterek samochodów. Profesjonalny serwis Emikal zapewni Ci skuteczną i fachową pomoc, dzięki czemu szybko wrócisz w trasę. Mobilna wulkanizacja Marki to sprawdzona firma, na którą zawsze możesz liczyć. Zadzwoń i sprawdź!

Kontakt

ul. Kopijników 75 (serwis stacjonarny 24h)
Warszawa, 03-274
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

504 692 051 – Serwis stacjonarny

512 965 904 – Serwis mobilny

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://wulkanizacja24h.waw.pl