Mobilna wulkanizacja Warszawa Ochota

Potrzebujesz pomocy doświadczonych profesjonalistów? Przebywasz obecnie na warszawskiej Ochocie? Stawiając na Mobilna wulkanizacja Warszawa Ochota, zyskujesz pewność i gwarancję 100% profesjonalizmu oraz najwyższej jakości świadczonych usług. Oferujemy szeroki zakres usług nie tylko wulkanizacyjnych, ale również naprawę wielu drobnych usterek. WULKANIZACJA24HWAW to doświadczony zespół ekspertów, którzy działają szybko i skutecznie. Cieszymy się pozytywną opinią wielu Klientów, którzy skorzystali już z naszych usług i chętnie wracają w razie potrzeby. Nagle przytrafiła Ci się kolizja na drodze? Wystarczy, że zadzwonisz- jesteśmy do Twojej dyspozycji każdego dnia, bez względu na porę dnia i nocy: Serwis stacjonarny- 504 692 051 bądź Serwis mobilny- 512 965 904.

Ochota znajduje się po zachodniej stronie Wisły, leży praktycznie w centrum miasta. Dzielnica graniczy m.in. z Wolą, Śródmieściem czy Włochami. Taka lokalizacja sprawia, że jest to miejsce od dość sporym ruchu drogowym. Aczkolwiek to właśnie duże natężenie ruchu, jest często przyczyną wielu wypadków drogowych i kolizji. Mobilna wulkanizacja Warszawa Ochota to profesjonalna i kompleksowa pomoc drogowa, która stanowi świetne rozwiązanie w bardzo wielu sytuacjach. Do każdego zadania podchodzimy w sposób indywidualny, rzetelnie i odpowiedzialnie. Naszą główną specjalizacją jest wymiana/ naprawa opon, jednak świadczymy także inne usługi. Oferujemy tylko i wyłącznie nowoczesne i komfortowe rozwiązania. Pamiętaj, jeśli znajdziesz się w trudnej sytuacji na drodze, koniecznie będziesz potrzebować pomocy sprawdzonego serwisu. Emikal kieruje swoją ofertę nie tylko do właścicieli samochodów osobowych, ale także TIR-ów. Mobilna wulkanizacja Warszawa Ochota to także naprawa usterek na miejscu oraz możliwość skorzystania z firmowej lawety. Bezpieczny transport samochodu do naszego serwisu jest możliwy dzięki nowoczesnym samochodom!

Na naszą pomoc możesz liczyć zawsze- dowieziemy brakujące paliwo, pomożemy odpalić samochód oraz wiele innych. Mobilna wulkanizacja Warszawa Ochota przybędzie na miejsce niemal natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia! Nie czekaj dłużej, zadzwoń po nasz mobilny serwis. Zapraszamy.

Kontakt

ul. Kopijników 75 (serwis stacjonarny 24h)
Warszawa, 03-274
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

504 692 051 – Serwis stacjonarny

512 965 904 – Serwis mobilny

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://wulkanizacja24h.waw.pl