Mobilna wulkanizacja Warszawa Wola

Spotkała Cię nagła awaria auta? Znajdujesz się w warszawskiej dzielnicy Wola? Stawiając na mobilna wulkanizacja Warszawa Wola, możesz otrzymać mnóstwo korzyści! Nasz mobilny serwis wulkanizacyjny świadczy usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy m.in. wymianę opon, naprawę ogumienia, wyważanie kół oraz naprawę wielu mniejszych i większych usterek w pojazdach osobowych i TIR-ach. Emikal to najlepszy wybór z możliwych! Jedyne co musisz zrobić, to skontaktować się z  nami: Serwis stacjonarny- 504 692 051 lub Serwis mobilny- 512 965 904. Gwarantujemy, ze zjawimy się na miejscu zdarzenia zaraz po otrzymaniu Twojego zgłoszenia!

Warszawa Wola leży w sąsiedztwie innych dzielnic stolicy kraju m.in. Ochoty, Bielan czy Żoliborza. Wola znajduje się po lewej stronie Wisły, w okolicy wielu dróg, osiedli, bloków oraz centrów handlowych. Niestety duża ilość samochodów to jednocześnie duża ilość wypadków, stłuczek i kolizji. Wybierając mobilna wulkanizacja Warszawa Wola nie musisz martwić się o nic, gdyż to właśnie w tych sytuacjach jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasz serwis to profesjonalna i rzetelna pomoc drogowa, która pracuje 24h na dobę, przez 7 dni w  tygodniu. To co nas wyróżnia, to przede wszystkim szybkość w działaniu i wysoka skuteczność! Oprócz zakresu usług wulkanizacyjnych oferujemy także pomoc w przypadku awarii i usterek samochodów. Co więcej? Decydując się na skorzystanie z naszych usług, zyskujesz bardzo duży komfort i wygodę- wystarczy, że zadzwonisz a błyskawicznie zjawimy się pod wskazanym adresem. Nasz mobilny serwis w razie potrzeby dostarczy Ci paliwo na trasę oraz pomoże odpalić auto. Jeśli zajdzie konieczność naprawy Twojego samochodu w serwisie, przetransportujemy go firmową lawetą. Mobilna wulkanizacja Warszawa Wola posiada specjalistyczny sprzęt, który pozwala realizować nawet bardzo skomplikowane zlecenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie!

Wybierając nasze usługi, zyskujesz pewność i gwarancję fachowej, kompleksowej i skutecznej pomocy doświadczonych specjalistów. Usprawnimy Twój samochód w jak najkrótszym czasie, dzięki czemu szybko powrócisz w dalszą drogę. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ofertą firmy.

Kontakt

ul. Kopijników 75 (serwis stacjonarny 24h)
Warszawa, 03-274
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

504 692 051 – Serwis stacjonarny

512 965 904 – Serwis mobilny

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://wulkanizacja24h.waw.pl