Wulkanizacja TIR

Wulkanizacja TIR to rozwiązanie szyte na miarę potrzeb kierowców! W naszym nowoczesnym warsztacie świadczymy wysokiej jakości usługi wulkanizacyjne! Specjalizujemy się między innymi w:

  • Wymianie opon
  • Wyważaniu kół

Oferta firmy dotyczy zarówno samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych jak i naczep i przyczep. W przypadku, jeśli opony nie nadają się do naprawy, możemy zaoferować bardzo szeroki wybór nowych opon, pochodzących od znanych producentów a także opon bieżnikowanych do samochodów ciężarowych. Niestety do uszkodzenia opony może prowadzić bardzo wiele czynników, jednakże najczęściej ulega ona awarii poprzez najechanie na ostry przedmiot bądź duży kamień. W tej sytuacji dochodzi do przerwania jej struktury, co z kolei powoduje rozszczelnienie. Jest to również sytuacja, która zazwyczaj wymaga wymiany opony! Zaleca się aby korzystać tylko i wyłącznie ze sprawdzonych serwisów samochodowych. Stawiając na wulkanizację TIR zyskujesz pewność i gwarancję skutecznie wykonanej naprawy ogumienia. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Profesjonalna wulkanizacja TIR- szeroka oferta!

Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług wulkanizacyjnych. Co więcej? Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki, przystępne ceny oraz doskonałą jakość! Zdajemy sobie sprawę, że zadbany samochód jest wizytówką każdego kierowcy, dlatego też z naszą pomocą spełnisz w 100% swoje oczekiwania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wulkanizacji TIR, gdyż każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Działamy na rynku od wielu lat i bardzo dobrze znamy zmieniające się trendy. Usługi wulkanizacyjne oferowane przez naszą firmę świadczone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają bardzo bogatą a zarazem niezbędną wiedzę z zakresu motoryzacji. Korzystając z naszych usług nie musisz martwić się o terminowe wykonanie zadania, gdyż wszelkie prace wykonywane są sprawnie i z należytą starannością. Wulkanizacja TIR cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów, zaufały nam już setki osób, co jest dla nas potwierdzeniem bardzo wysokiej jakości świadczonych usług!

Wulkanizacja TIR- naprawa i wymiana opon

Wulkanizacja TIR opiera się przede wszystkim na pełnym zaangażowaniu oraz pasji zatrudnionych pracowników. Powinieneś wiedzieć, że okresowe serwisy w każdym samochodzie, także ciężarowym są niezwykle istotne, ponieważ pozwalają zachować pełne bezpieczeństwo podczas podróżowania. Jeśli jesteś zainteresowany wymianą bądź naprawą opon, postaw na sprawdzoną i godną zaufania firmę, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta! Warto dodać, iż wymiana opon w TIR-ach a także innych samochodach wykonywana jest profesjonalnie i precyzyjnie. Dodatkowo nasza oferta obejmuje również wymianę klocków i tarcz hamulcowych a także wymianę filtrów i oleju! Wulkanizacja TIR sprawi, że zachowasz komfort podczas jazdy każdego dnia i będziesz spokojny o sprawne działanie pojazdu.

Co istotne? Trzeba jasno podkreślić, iż wulkanizacja to branża, która ciągle się rozwija! Nasza firma oferuje bardzo korzystne rozwiązania, które z całą pewnością zadowolą każdego odbiorcę! Doskonale wiemy, że czasem wystarczy tak naprawdę mały drobiazg, aby uszkodzić oponę w TIR-ze bądź innym aucie. Dzieje się tak, gdyż na drodze leżeć mogą zarówno kamienie jak i inne ostre przedmioty które prowadzą do rozszczelnienia opony. W przypadku, jeśli nie dojdzie do zbyt poważnych uszkodzeń wulkanizacja tir oferuje fachową naprawę w naszym serwisie wulkanizacyjnym. Natomiast w innym wypadku, konieczna będzie niestety wymiana opony na nową, co również wykonamy z pełnym zaangażowaniem! Co nas wyróżnia? Zawsze działamy skutecznie i dobieramy tylko i wyłącznie takie rozwiązania, które będą dla Ciebie najbardziej korzystne!

Wulkanizacja TIR to bardzo szeroka i urozmaicona oferta, w której znajdziesz między innymi: serwisowanie, wymianę filtrów i opon. Postaw na sprawdzonych i doświadczonych specjalistów i zadbaj o swoje bezpieczeństwo!

Mobilna wulkanizacja Tir

Usprawniamy samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe, w których doszło do uszkodzenia opony. Niestety awarie ogumienia w zestawach TIR zdarzają się stosunkowo często, gdyż są one spowodowane stosowaniem opon bieżnikowanych. Jest to rodzaj opon zdecydowanie bardziej narażony na odklejenie się bieżnika w trakcie jazdy. Samochód, który pozbawiony jest jednej opony nie może w bezpieczny sposób kontynuować dalszej jazdy. W takich przypadkach nasza profesjonalna i kompleksowa wulkanizacja TIR przyjeżdża na pomoc. Nasz samochód serwisowy wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, który służy do wulkanizacji opon i wyważania kół. Korzystając z naszej oferty zyskujesz gwarancje usług na najwyższym poziomie, szybką i sprawną naprawę oraz konkurencyjne ceny! Co istotne? Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały rok, niezależnie od dnia tygodnia i godziny.

Kiedy należy wyważyć koła?

Pamiętaj, jeśli w twoim samochodzie odczuwasz drgania kierownicy lub całego nadwozia lub pojawił się charakterystyczny szum, zgłoś się do naszego serwisu samochodowego. W tej sytuacji prawdopodobnie konieczne będzie wyważenie kół. Wulkanizacja TIR wykonuje tą usługę sprawnie, profesjonalnie, szybko i skutecznie, ponieważ zdajemy sobie sprawę że zależy Państwu na czasie. Zastanawiasz się kiedy trzeba wyważyć koła? Wyważenie kół zaleca się:

  • Minimum 2 razy w ciągu roku, zwłaszcza przy sezonowej wymianie opon
  • Pop przejechaniu każdych 10 000 km
  • W przypadku dłuższej jazdy po nierównej nawierzchni
  • W przypadku jazdy w trudnych warunkach np. po śniegu, lub po głębokim błocie

Wyważanie kół ma bardzo duże znaczenie, ponieważ jazda samochodem na niewyważonych kołach zdecydowanie zmniejsza komfort jazdy, zmniejsza przyczepność oraz znacznie wydłuża drogę hamowania. To nie wszystko! Przy niewyważonych kołach szybciej zużywają się opony a także elementy podwozia takie jak: łożyska kół, amortyzatory czy też drążki kierownicze.

Zalety wulkanizacji mobilnej

Mobilna wymiana opon w samochodach ciężarowych ma bardzo wiele zalet, które oczywiście można mnożyć, aczkolwiek najlepiej przekonać się o nich w praktyce. Wśród wielu korzyści wymienić można między innymi:

  • Z mobilnej wymiany opon, odkręcania, przykręcania kół oraz wyważania korzystać mogą zarówno kierowcy aut osobowych jaki i ciężarowych, autobusów a także właściciele maszyn rolniczych
  • Błyskawiczna wymiana uszkodzonego ogumienia sprawia, że sprzęt może niezwłocznie wrócić do pracy
  • Minimalizowanie strat wynikających z przestojów
  • Łatwość korzystania z tego typu usług- obecnie mamy bardzo wiele możliwości powiadomienia mobilnej wulkanizacji o problemach z oponami

Uwzględniając wszystkie powyższe zalety serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego mobilnego serwisu opon. Wulkanizacja TIR to gwarancja kompleksowej obsługi! Zapewniamy szybką realizację zleceń oraz indywidulane podejście do każdego klienta. Skontaktuj się z nami, wybierz profesjonalny serwis wulkanizacyjny i ciesz się niezależnością bez względu na to gdzie się znajdujesz. Mobilny serwis opon zadba, abyś mógł kontynuować jazdę swoim samochodem sprawnie i bezpiecznie!

Kontakt

ul. Kopijników 75 (serwis stacjonarny 24h)
Warszawa, 03-274
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

504 692 051 – Serwis stacjonarny

512 965 904 – Serwis mobilny

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://wulkanizacja24h.waw.pl