Mobilna wulkanizacja Wieliszew

Jesteś w Wieliszewie nieopodal Warszawy i potrzebujesz fachowej pomocy drogowej? Koniecznie skontaktuj się z naszą firmą- mobilna wulkanizacja Wieliszew oferuje szeroki zakres usług wulkanizacyjnych 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Mobilny serwis opon to idealne rozwiązanie zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm. Oferta Emikal skierowana jest to właścicieli samochodów osobowych i TIR-ów. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesny sprzęt pozwalają nam rozwiązywać wszystkie problemy z samochodami nie tylko w warsztacie, ale również na miejscu zdarzenia. Z naszych usług możesz też skorzystać w przypadku wielu różnych usterek i awarii. Natomiast, jeśli zajdzie potrzeba serwisowania samochodu, przewieziemy go bezpiecznie firmową lawetą do naszego warsztatu. Zadzwoń i sprawdź, jak szybko i sprawnie działamy: Serwis stacjonarny- 504 692 051 bądź Serwis mobilny- 512 965 904.

Wieliszew leży a powiecie legionowskim, około 30 km od Warszawy. Graniczy m.in. z Legionowem i Nieporętem. Co istotne? Choć Wieliszew nie jest miastem, w jego obrębie przebiegają ważne trasy. Takie usytuowanie powoduje, iż panuje tutaj dość spory ruch, który niestety znajduje swoje przełożenie w większej ilości wypadków, stłuczek czy kolizji. Jak wiadomo, kiedy dochodzi do wypadku- potrzebna jest pilna i profesjonalna pomoc drogowa! Mobilna wulkanizacja Wieliszew oferuje m.in. wymianę opon, naprawę ogumienia, wyważanie kół oraz naprawę wszelkich usterek. Pomożemy ci również, jeśli nagle na trasie zabraknie paliwa lub Twój samochód zgaśnie. Pamiętaj, w każdej sytuacji jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasz mobilny serwis opon to najlepsi eksperci w branży, którzy z pełnym profesjonalizmem podchodzą do każdego zadania. Dzięki temu możemy cieszyć się bardzo dużym zaufaniem wśród wielu Klientów.

Posiadamy nowoczesny sprzęt i urządzenia, proponujemy tylko i wyłącznie optymalne rozwiązania dla naszych Klientów! Mobilna wulkanizacja Wieliszew to świetny wybór, służymy mobilną pomocą z dojazdem na miejsce awarii. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i czekamy na zgłoszenie.

Kontakt

ul. Kopijników 75 (serwis stacjonarny 24h)
Warszawa, 03-274
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

504 692 051 – Serwis stacjonarny

512 965 904 – Serwis mobilny

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://wulkanizacja24h.waw.pl