Mobilna wulkanizacja Rembertów

Twój samochód uległ awarii? Jesteś w Rembertowie i potrzebujesz profesjonalnej pomocy wulkanizatorów? Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest mobilna wulkanizacja Rembertów! Służymy fachowym wsparciem przez 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Przyjeżdżamy na miejsce zdarzenia niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia. Oferta Emikal obejmuje w swoim zakresie m.in. wymianę opon, naprawę ogumienia, wyważanie kół oraz naprawę wielu różnych usterek i awarii. W każdej sytuacji możesz liczyć na naszą pomoc. Co istotne? Oferta skierowana jest zarówno do właścicieli samochodów osobowych, jak i TIR-ów. Wybierając nasze usługi, możesz również skorzystać z firmowej lawety jeśli zajdzie taka konieczność. Zapoznaj się z ofertą firmy i zadzwoń: Serwis stacjonarny- 504 692 051 lub Serwis mobilny- 512 965 904.

Rembertów leży po prawej stronie Warszawy i choć nie jest to zbyt duże miasto, również i tutaj zaobserwować można spore natężenie ruchu drogowego. Zastanawiasz się dlaczego tak się dzieje? Otóż, jednym z głównych powodów dużego ruchu jest bliskość ruchliwych dróg, ulic, osiedli a także centrów handlowych i innych lokali usługowych. To właśnie powyższe czynniki mają duży wpływ na ilość wypadków, kolizji i stłuczek. Mobilna wulkanizacja Rembertów to skuteczna pomoc w tej sytuacji. Oferujemy szeroki zakres usług wulkanizacyjnych a także kompleksową naprawę wszelkich awarii i usterek. Z naszej pomocy możesz także skorzystać jeśli nagle zabraknie Ci paliwa na trasie lub Twój samochód nie będzie chciał odpalić. WULKANIZACJA24HWAW to doświadczony zespół pracowników, którzy rzetelnie i odpowiedzialnie wykonują swoje obowiązki. Wyróżnia na pełen profesjonalizm oraz precyzja w wykonywaniu pracy. Sprawdź naszą ofertę już dziś i zadzwoń!

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, który pozwala nam podejmować się realizacji każdego zadania, także bardzo skomplikowanego! Mobilna wulkanizacja Rembertów to Twój strzał w 10! Nie musisz się o nic martwić- przyjedziemy w każde miejsce i zajmiemy się naprawą Twojego auta. Serdecznie zapraszamy!

Kontakt

ul. Kopijników 75 (serwis stacjonarny 24h)
Warszawa, 03-274
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

504 692 051 – Serwis stacjonarny

512 965 904 – Serwis mobilny

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://wulkanizacja24h.waw.pl