Mobilna wulkanizacja Warszawa Targówek

Przebywasz na warszawskim Targówku i doświadczyłeś nagłej awarii samochodu? Bardzo dobrze się składa, bowiem oferta naszego serwisu to świetne rozwiązanie dla Ciebie. Mobilna wulkanizacja Warszawa Targówek to bardzo szeroka oferta, która oprócz podstawowej pomocy wulkanizacyjnej obejmuje także wymianę opon, wyważanie kół a także naprawę wielu usterek w pojazdach. Czy wiesz, że z naszych usług mogą korzystać zarówno właściciele samochodów osobowych, jak i ciężarowych? Rozbudowana oferta firmy sprawiła, że dzisiaj możemy pochwalić się dużą liczbą zadowolonych Klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Potrzebujesz szybkiej i fachowej pomocy specjalistów? Skontaktuj się z nami: Serwis stacjonarny– 504 692 051 bądź Serwis mobilny- 512 965 904.

Targówek to dzielnica warszawy leżąca po północno wschodniej części miasta. Graniczy m.in. z Pragą Północ, Pragą Południe czy Rembertowem. Należy zaznaczyć, iż jest to dzielnica, którą cechuje spore natężenie ruchu na drodze. Co istotne? Na jej obszarze znajduje się wiele osiedli, bloków oraz sklepów i centrów handlowych. To wszystko w połączeniu z dużą liczbą mieszkańców sprawia, że teren sprzyja występowaniu kolizji i stłuczek. Mobilna wulkanizacja Warszawa Targówek cieszy się niezwykle dużym zainteresowaniem wśród kierowców. Nasz serwis oferuje kompleksową pomoc drogową 24h na dobę 7 dni w tygodniu! Świadczymy szeroki zakres usług wulkanizacyjnych nie tylko w miejscu awarii, ale również z dojazdem do Klienta pod wskazany adres. Jednak jeżeli zachodzi potrzeba większej naprawy, bezpiecznie przetransportujemy Twój samochód do naszego mobilnego warsztatu. Bardzo duży nacisk kładziemy na jakość, precyzję oraz staranność, gdyż na pierwszym miejscu stawiamy sobie satysfakcję Klientów. Dysponujemy nowoczesnymi samochodami, dlatego bez żadnego problemu poradzimy sobie z każdą, nawet bardzo skomplikowaną usterką. Wybór Emikal to strzał w 10!

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, możesz być pewien kompleksowej pomocy na najwyższym poziomie. Mobilna wulkanizacja Warszawa Targówek renomowany serwis opon, który jest do Twojej dyspozycji o każdej porze dnia i nocy. Jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz.

Kontakt

ul. Kopijników 75 (serwis stacjonarny 24h)
Warszawa, 03-274
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

504 692 051 – Serwis stacjonarny

512 965 904 – Serwis mobilny

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://wulkanizacja24h.waw.pl