Mobilna wulkanizacja Rajszew

Doświadczyłeś awarii w samochodzie? Pęknięta opona? Znajdujesz się w Rajszewie pod Warszawą? Mobilna wulkanizacja Rajszew to najlepszy wybór z możliwych! Oferujemy m.in. naprawę ogumienia, wymianę opon, oraz naprawę wszelkich usterek i awarii w samochodach osobowych i ciężarowych. Nasza pomoc obejmuje również możliwość skorzystania z lawety firmowej, gdy zachodzi potrzeba przetransportowania auta do warsztatu. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu specjalistów Emikal, możesz być pewien szybkiej i skutecznej naprawy każdej usterki! Służymy Ci pomocą każdego dnia, przez 24 h na dobę, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Mobilna pomoc na trasie jest na wyciągniecie ręki, wystarczy, że zadzwonisz: Serwis stacjonarny- 504 692 051 bądź Serwis mobilny- 512 965 904.

Rajszew leży w powiecie legionowskim pod Warszawą. Znajduje się w bardzo bliskiej odległości od Legionowa, co sprawia, ze miejsce jest narażone na spore natężenie ruchu na drodze. Duża liczba mieszkańców a tym samym duża liczba samochodów to główne przyczyny wypadków i kolizji w Rajszewie. Mobilna wulkanizacja Rajszew to profesjonalna i kompleksowa pomoc drogowa, która jest wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz. Oferujemy również pomoc w wielu innych sytuacjach np. dowozimy paliwo we wskazane miejsce oraz pomagamy odpalić samochód, jeśli odmówi posłuszeństwa. Jesteśmy w pełni przygotowani do pracy w każdych warunkach. Dysponujemy niezbędnymi narzędziami, które umożliwiają nam szybką i kompleksową wymianę kół. Wieloletnie doświadczenie i wiedza naszych pracowników to gwarancja bezpiecznie i szybko wykonanej usługi! Nie zwlekaj dłużej, zapoznaj się z naszą ofertą i zadzwoń.

Mobilna wulkanizacja Rajszew czeka na Twój telefon. Zawsze proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania dla naszych Klientów. Oferta naszego serwisu to świetne rozwiązanie, szczególnie jeśli cenisz sobie wygodę, komfort i atrakcyjne ceny. Dzięki nam nie musisz tracić czasu na stanie w długich kolejkach do naprawy lub wymiany opon. Zapraszamy.

Kontakt

ul. Kopijników 75 (serwis stacjonarny 24h)
Warszawa, 03-274
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

504 692 051 – Serwis stacjonarny

512 965 904 – Serwis mobilny

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://wulkanizacja24h.waw.pl