Mobilna wulkanizacja Serock

Przebywasz w Serocku pod Warszawą? Twój nagle doświadczył awarii? Pomoc drogowa na najwyższym poziomie jest na wyciągniecie Twojej ręki! Mobilna wulkanizacja Serock to profesjonalna pomoc w pełnym zakresie, nie tylko w kwestii wulkanizacyjnej, ale także w naprawie wszelkich awarii i usterek. Mobilny serwis opon Emikal to firma świadcząca usługi zarówno w warsztacie, jak i w każdym miejscu wskazanym przez Klienta. Jeśli potrzebujesz pomocy doświadczonych fachowców, nie zwlekaj- skontaktuj się z nami: Serwis stacjonarny- 504 692 051 bądź Serwis mobilny- 512 965 904. Pamiętaj, jeśli naprawa okaże się zbyt poważna, firmową lawetą przewieziemy Twój pojazd do naszego serwisu. Jesteśmy dla Ciebie każdego dnia, 24h na dobę. Zapraszamy!

Serock znajduje się około 40 km od stolicy kraju. Leży w powiecie legionowskim nieopodal Wyszkowa i Nowego Dworu Mazowieckiego. Choć praktycznie jest to ubocze Warszawy, również tutaj widać duży ruch na drogach. Korki i spory tłok na pobliskich drogach często sprzyja powstawaniu wielu stłuczek, kolizji oraz wypadków. To sytuacje, w których zawsze warto mieć przy sobie numer telefonu do sprawdzonej pomocy drogowej. Mobilna wulkanizacja Serock gwarantuje kompleksową pomoc wulkanizacyjną na najwyższym poziomie. Nowoczesne zaplecze jakim dysponujemy umożliwia wykonywania wielu różnych, nawet bardzo skomplikowanych zadań. W miejsce wypadku przyjeżdżamy zaraz po zgłoszeniu awarii! Szybko, sprawnie i skutecznie naprawiamy opony oraz inne, drobne usterki. Pomożemy Ci odpalić samochód a w razie potrzeby dowieziemy paliwo we wskazane miejsce. Na tle konkurencji wyróżnia nas przede wszystkim szybkie działanie, staranność oraz przystępne ceny!

Mobilna wulkanizacja Serock to bardzo dobra decyzja! Na naszą pomoc możesz liczyć w każdej sytuacji, bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Korzystając z oferty Emikal oszczędzisz nie tylko czas i pieniądze, ale także wiele niepotrzebnych nerwów. Zapraszamy.

Kontakt

ul. Kopijników 75 (serwis stacjonarny 24h)
Warszawa, 03-274
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

504 692 051 – Serwis stacjonarny

512 965 904 – Serwis mobilny

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://wulkanizacja24h.waw.pl