Mobilna wulkanizacja Warszawa Ursus

Nagle zepsuł Ci się samochód bądź pękła opona? Jesteś w bardzo dobrym miejscu! Nie czekaj dłużej, koniecznie skontaktuj się z naszym serwisem wulkanizacyjnym: Serwis stacjonarny- 504 692 051 lub Serwis mobilny- 512 965 904. Oferujemy szeroki pakiet usług, które obejmują m.in. naprawę lub wymianę opon, wyważanie kół oraz wiele innych napraw mniejszych czy większych usterek samochodów Jeśli okaże się, że Twój pojazd potrzebuje dogłębnej analizy, firmową lawetą przewieziemy go do naszego serwisu. Mobilna wulkanizacja Warszawa Ursus to pomoc świadczona na najwyższym poziomie. Nasze profesjonalne i kompleksowe działania sprawiły, że dzisiaj możemy pochwalić się bardzo dobrą opinią wśród wielu Klientów, którzy skorzystali z naszych usług i w razie potrzeby chętnie do nas wracają!

Ursus to warszawska dzielnica leżąca po zachodniej stronie miasta. Co istotne? Choć nie ma tutaj aż tak dużego ruchu jak w ścisłym centrum stolicy, jednak również i tutaj dochodzi o stłuczek i wypadków. Twój samochód uległ wypadkowi? Mobilna wulkanizacja Warszawa Ursus czeka na Twoje zgłoszenie! Mimo, iż naszą główną specjalizacją są naprawy wulkanizacyjne, oferujemy również pomoc w przypadku problemów związanych z odpaleniem samochodu a także dowozimy paliwo na trasę. Pracujemy dla Ciebie przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu- po otrzymaniu zgłoszenia błyskawicznie udajemy się w miejsce zdarzenia! Działamy szybko, starannie i skutecznie. Stawiając na usługi Emikal nie musisz martwić się o nic- posiadamy wszystkie niezbędne pojazdy, sprzęty i akcesoria konieczne do wykonywania usług.

Potrzebujesz pomocy wulkanizacyjnej? Koniecznie skontaktuj się z nami! Mobilna wulkanizacja Warszawa Ursus to skuteczne rozwiązanie niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Gwarantujemy szybką naprawę uszkodzonych elementów Twojego samochodu. Zapraszamy serdecznie.

Kontakt

ul. Kopijników 75 (serwis stacjonarny 24h)
Warszawa, 03-274
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

504 692 051 – Serwis stacjonarny

512 965 904 – Serwis mobilny

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://wulkanizacja24h.waw.pl