Profesjonalna wymiana opon ciężarowych

Bardzo serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej profesjonalnej usługi jaką jest wulkanizacja dla ciężarówek. Wysoka jakość usług jest niezwykle ważna, ponieważ właściwie wykonana naprawa opon ciężarowych pozwala na ich dalsze użytkowanie. Co warto mieć na uwadze? Nie zalecamy samodzielnego usuwania przedmiotów wbitych w oponę! Ich nieumiejętne wyjęcie może spowodować wystrzał opony. Jeśli poszukują Państwo solidnego serwisu, który zajmuje się wymianą opon ciężarowych to nasza firma jest strzałem w 10! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która obejmuje w swoim zakresie między innymi:

 • Montaż i wymianę kół
 • Wyważanie ciężarkami
 • Naprawę uszkodzeń bocznych
 • Fachowe porady, które dotyczą eksploatacji ogumienia
 • Oraz wiele innych

Wulkanizacja opon ciężarowych- naprawiamy wszystkie samochody

Poprzez wieloletnie doświadczenie, z bardzo dużym powodzeniem naprawiamy samochody wszystkich marek! Wymiana opon ciężarowych to idealne rozwiązanie dla Ciebie, bez względu czy twój samochód jest świeżo po zakończeniu okresu gwarancyjnego, czy też jest pojazdem kilkunastoletnim. W jednym i drugim przypadku możesz liczyć na nasze profesjonalne i kompleksowe podejście. Zawsze staramy się pomóc, aczkolwiek nigdy nie proponujemy wykonania napraw, które są niekonieczne. Nie narażamy klientów na niepotrzebne wydatki, gdyż przede wszystkim zależy nam na wzajemnym zaufaniu, ponieważ to właśnie przez nie buduje się najbardziej trwałe relacje. Dzięki temu osoby, które serwisują w naszym serwisie wulkanizacyjnym swoje samochody zyskują pewność, że trafiły we właściwe ręce!

Wulkanizacja dla ciężarówek to również profesjonalne doradztwo na każdym etapie! Powinieneś wiedzieć, że dobro naszych klientów stawiamy na 1 miejscu, dlatego też staramy się wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Staramy się, aby do minimum skrócić czas oczekiwania na przyjęcie do serwisu, dlatego też umożliwiamy zapisanie się zarówno za pośrednictwem internetu jak i telefonu. Decydując się na skorzystanie z naszych usług możesz liczyć na fachowe doradztwo na każdym etapie, zaczynając od przeglądu, poprzez wykrycie usterki a kończąc na skutecznej naprawie!

Naprawa opon wielkogabarytowych

O czym warto pamiętać? To, iż naprawa opon wielkogabarytowych wymaga specjalistycznej diagnozy wstępnej! Jest to bowiem diagnoza, która obejmuje w swoim zakresie precyzyjną analizę ewentualnych rozwarstwień, deformacji i pęknięć ogumienia. Co więcej? Jest to rozwiązanie, które prowadzi do ustalenia czy opony nie były eksploatowane mimo niskiego ciśnienia. Należy pamiętać, że opony w tirach, których masa przekracza 3,5 tony muszą być wyjątkowo trwałe i odporne. Jest to niezwykle ważne ze względu gabaryty i przenoszony ciężar. Opony muszą być silne, gdyż narażone są nie tylko na bardzo intensywną eksploatację, ale również ciągłe oddziaływanie czynników takich jak między innymi: zła nawierzchnia oraz niekorzystne warunki atmosferyczne. Co więcej? Na kondycję i stan opon, ma także wpływ technika jazdy. Wulkanizacja dla ciężarówek to świetne rozwiązanie, bowiem z powyższych względów opony wielkogabarytowe powinny być poddawane regularnym naprawom oraz przeglądom. W trackie ich serwisowania bardzo często zachodzi konieczność wulkanizacji. Jeśli potrzebujesz wymiany opon ciężarowych, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług w tym zakresie!

Wulkanizacja dla ciężarówek- naprawa opon do TIR-a na zimno i na gorąco

Naprawa opon do TIR-a na zimno to proces polegający na uszczelnieniu otworów, które pojawiły się w środkowej części bieżnika. Tego typu naprawa trwa dosyć krótko i nie wymaga zdejmowania opony z felg. Dużą zaletą takiego rozwiązania jest możliwość natychmiastowej eksploatacji. Natomiast w przypadku napraw opon do TIR-a na gorąco, dotyczy ona przede wszystkim wyeliminowania uszkodzeń opony. W przeciwieństwie do naprawy na zimno jest to proces długotrwały, wymagający zdjęcia opony z felgi. Co istotne? Opony wzmacniane tym sposobem nadają się do eksploatacji po upływie około 2h.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis?

Dlaczego jesteśmy przekonani, że powinieneś właśnie nam powierzyć swój samochód? Jesteśmy tego pewni, ponieważ:

 • Mamy doskonale wyposażony warsztat
 • Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne
 • Stawiamy na szkolenia i rozwój
 • Korzystamy z najlepszych narzędzi
 • Wsłuchujemy się w potrzeby klientów
 • Oferujemy najbardziej efektywne kosztowo rozwiązania

Wulkanizacja opon ciężarowych to rozwiązanie, z którego naprawdę warto skorzystać! Jesteśmy pewni, że jeśli powierzysz nam swój samochód, to będziesz mile zaskoczony jakością wykonanej pracy, tym jak szybko będzie gotowy do odbioru a także konkurencyjną ceną i bardzo miłą obsługą! Jeśli wymiana opon ciężarowych to usługa, która Cię interesuje, to koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy. Jesteśmy przekonani, że wybierając nas znajdziesz usługę odpowiadającą Twoim wymaganiom!

Kontakt

ul. Kopijników 75 (serwis stacjonarny 24h)
Warszawa, 03-274
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

504 692 051 – Serwis stacjonarny

512 965 904 – Serwis mobilny

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://wulkanizacja24h.waw.pl