Mobilna wulkanizacja Warszawa Wawer

Przebywasz w warszawskiej dzielnicy Warszawa Wawer? Potrzebujesz wymiany opon lub innej naprawy usterki samochodu? Wybierając mobilna wulkanizacja Warszawa Wawer zyskujesz pełen wachlarz korzyści! Oferta naszego serwisu to szybka i sprawna pomoc m.in. wymiana opon, naprawa ogumienia, wyważanie kół oraz naprawa wielu innych awarii w samochodach ciężarowych i osobowych. Wszystkie nasze usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm- do każdego zgłoszenia podchodzimy indywidualnie. Służymy fachową radą nie tylko w czasie naprawy opon, ale również w trakcie dalszej eksploatacji. Jeśli potrzebujesz pomocy specjalistów- zadzwoń: Serwis stacjonarny- 504 692 051 lub Serwis mobilny- 512 965 904. Zapraszamy.

Warszawski Wawer leży w południowo wschodniej części miasta. Dzielnica graniczy m.in. z Rembertowem, Pragą Południe oraz Warszawą Wesoła. Wawer nie leży w samym centrum Warszawy, ale mimo tego można zaobserwować tutaj duży ruch na drodze. Niestety spore natężenie ruchu jest jedną z głównych przyczyn wypadków i awarii. Jak wiadomo, w tej sytuacji najważniejsza jest szybka, sprawdzona i skuteczna pomoc drogowa. Takie rozwiązanie oferuje mobilna wulkanizacja Warszawa Wawer, która specjalizuje się m.in. w  naprawie/ wymianie opon. Jednakże nasza oferta to nie tylko sama wulkanizacja, gdy zaistnieje taka potrzeba dowozimy paliwo we wskazane miejsce a także pomagamy odpalić samochód, gdy ten odmówi posłuszeństwa. Co więcej? W razie konieczności głębszej naprawy Twojego samochodu, przetransportujemy go do naszego warsztatu firmową lawetą. W każdym przypadku stawiamy na wysoką jakość obsługi, bowiem zależy nam na zadowoleniu Klientów! Wykorzystując nowoczesny sprzęt możemy naprawić każdą usterkę we wskazanym przez Klienta miejscu.

Mobilna wulkanizacja Warszawa Wawer to rozwiązanie szyte na miarę potrzeb Klientów. Korzystając z usług naszej firmy zyskujesz wygodę i komfort. Oferujemy kompleksowe wsparcie w przystępnych cenach. Jesteśmy do Twojej dyspozycji każdego dnia przez 24h na dobę!

Kontakt

ul. Kopijników 75 (serwis stacjonarny 24h)
Warszawa, 03-274
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

504 692 051 – Serwis stacjonarny

512 965 904 – Serwis mobilny

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://wulkanizacja24h.waw.pl