Mobilna wulkanizacja Warszawa Praga Północ

Jesteś obecnie w warszawskiej dzielnicy Praga Północ? Twój samochód uległ niespodziewanej awarii i nie możesz odpalić? W ofercie naszego serwisu znajdziesz niezwykle szeroki pakiet usług! Mobilna wulkanizacja Warszawa Praga Północ to m.in. profesjonalna i kompleksowa wymiana opon, wyważanie kół oraz naprawa wielu innych usterek pojazdu. Co więcej? Oferujemy też możliwość skorzystania z firmowej lawety. Proponujemy rozwiązanie, które jest bardzo korzystne, szczególnie naprawa samochodu na miejscu jest niewystarczająca i konieczny jest transport auta do serwisu. Potrzebujesz pilnej i fachowej pomocy ekspertów? Skontaktuj się z nami: Serwis stacjonarny- 504 692 051 bądź Serwis mobilny- 512 965 904. Działamy szybko, sprawnie a co najważniejsze bezpiecznie! Zapraszamy.

Praga Północ to jedna z dzielnic Warszawy, leży po wschodniej stronie miasta. Graniczy m.in. z Pragą Południe, Białołęką i Targówkiem. Należy zaznaczyć, iż jest to jeden z najbardziej ruchliwych terenów Warszawy. Znajduje się tutaj wiele osiedli, bloków oraz centrów handlowych. Niestety są to również czynniki, które mają wpływ na spore natężenie ruchu na drodze! To główny powód, przez który dzielnica każdego dnia narażona jest na możliwość kolizji, stłuczek oraz wypadków. Mobilna wulkanizacja Warszawa Praga Północ świadczy usługi na najwyższym poziomie- Klientom oferujemy nie tylko wymianę opon, ale także fachową pomoc w wielu innych sytuacjach, także kryzysowych. Dodatkowo serwis Emikal dysponuje firmową lawetą, dzięki której w pełni bezpieczny sposób możemy przetransportować Twój samochód do naszego serwisu. Powinieneś wiedzieć, iż w razie problemu nasi pracownicy bez żadnego problemu dojadą we wskazane przez Ciebie miejsce- dowożąc paliwo czy udzielając pomocy przy odpaleniu auta. Wszystkie usługi jakie świadczymy, skierowane są zarówno do kierowców samochodów osobowych, jak i ciężarowych. Zawsze korzystamy z najlepszych rozwiązań, dzięki czemu możemy dzisiaj cieszyć się bardzo dobrą opinią wśród Klientów!

Mobilna wulkanizacja Warszawa Praga Północ to kompleksowa pomoc w wielu awaryjnych sytuacjach! Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami. Wybierz doświadczenie fachowców i ciesz się sprawnie działającym samochodem.

Kontakt

ul. Kopijników 75 (serwis stacjonarny 24h)
Warszawa, 03-274
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

504 692 051 – Serwis stacjonarny

512 965 904 – Serwis mobilny

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://wulkanizacja24h.waw.pl