Mobilna wulkanizacja Ząbki

Jesteś w podwarszawskich Ząbkach? Twoje auto nagle się zepsuło i nie wiesz co zrobić w tej sytuacji? Mobilna wulkanizacja Ząbki to bardzo dobry wybór! Świadczymy szeroki i bogaty zakres usług m.in. wymianę opon/ naprawę ogumienia, wyważanie kół oraz naprawę wielu usterek i awarii w samochodach osobowych i TIR-ach. To jeszcze nie wszystko, bowiem gdy zajdzie potrzeba głębszej analizy- firmową lawetą przewieziemy Twój samochód do naszego serwisu. Emikal jest wszędzie tam, gdzie potrzebujesz pomocy! Gdy przyjeżdżamy na miejsce zdarzenia, szybko diagnozujemy przyczynę awarii i skutecznie ją naprawiamy. Jeśli zależy Ci na szybkim powrocie w trasę, nie czekaj dłużej! Skontaktuj się z nami: Serwis stacjonarny- 504 692 051 bądź Serwis mobilny- 512 965 904. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Ząbki znajdują się nieopodal stolicy kraju, w powiecie wołomińskim. Bliskie położenie Warszawy sprawia, że przebiega tutaj wiele ruchliwych dróg i ulic, a to niestety ma swoje przełożenie na wzmożoną ilość wypadków i stłuczek. Co więcej? W Ząbkach znajduje się także wiele bloków, osiedli i centrów handlowych, co również ma wpływ na spory ruch na drodze. Wybawieniem dla wielu kierowców w tej sytuacji jest mobilna wulkanizacja Ząbki. Nasz profesjonalny serwis opon gwarantuje kompleksową pomoc zarówno w przypadku naprawy opon, jak i innych usterek. Jeśli nagle zabraknie Ci paliwa, lub twój samochód zgaśnie- zadzwoń po specjalistów! Oferujemy usługi świadczone na najwyższym poziomie. Jesteśmy dostępni dla Ciebie przez 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Korzystając z naszej oferty, możesz być pewien solidnej i skutecznie przeprowadzonej naprawy, bez względu na to, gdzie przebywasz.

Nowoczesny sprzęt i bogate doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie dotrzeć bardzo szybko w każde wskazane przez Klienta miejsce. Mobilna wulkanizacja Ząbki to profesjonalizm w każdym calu! Doskonale wiemy, że zależy Ci na czasie, dlatego działamy błyskawicznie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kontakt

ul. Kopijników 75 (serwis stacjonarny 24h)
Warszawa, 03-274
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

504 692 051 – Serwis stacjonarny

512 965 904 – Serwis mobilny

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://wulkanizacja24h.waw.pl